Annonsen Toyota Aygo hatchback till försäljning på auktion har sålts och ingår inte i sökningen!
Liknande annonser
Såld annons
1/10
Tillverkare:
Toyota
Modell:
Aygo
Typ:
hatchback
Tillverkningsår:
2012
Första registrering:
2012-04-18
Miltal:
91560 km
Lastkapacitet:
264 kg
Nettovikt:
926 kg
Bruttovikt:
1190 kg
Plats:
Sverige Gothenburg
Publiceringsdatum:
mer än 1 månad
Återförsäljares lager-ID:
7211101
Auktion:
1
Utförandedatum:
2024-07-04 10:56
Slutdatum:
2024-07-14 20:26
Beskrivning
Totalmått:
3.43 m × 1.615 m × 1.465 m
Motor
Kraft:
68 hk (49.98 kW)
Bränsle:
elektro
Växellåda
Typ:
automatisk
Axlar
Axlar:
2
Hytt
Luftkonditionering:
Sätesvärmare:
Bilradio:
CD
Eldrivna fönster:
Tilläggsutrustning
PTO:
Skick
Skick:
begagnade
Tekniskt godkännande före:
2025-07-31
Mer information
Färg:
metallic, metallic
NOTE! DURING THE CURRENT CORONA-SITUATION: Kvdpro.com can help you arrange transport to the nearest Swedish port. Email customer service on info@kvdpro.com to book transport.
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador.
INTERIOR:
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
ENGINE AND GEARBOX:
Mindre oljefukt. Missljud rem. Låter lite om Drivknuten vid fullsatt utslag vid körning
TECHNOLOGY AND EQUIPMENT:
Fjärrlåset osäker funktion.
Previous owners: 6
License number: KBB176
Manufacture month: marzec 2012
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 969 och 2418 mil. Senast utförd 2014-04-07
Service book: Electronic
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Textile
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 2 310 kg
CO2-emission (petrol): 104 g/km
Tax weight: 920 kg
Sold in sweden: Yes
Exportable: Yes
Deductible VAT: No
färg: Silver
1.0 VVT-i 5dr 68hk
2012
AUX-ingång
Bluetooth
Rattväxel/paddlar
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
PercentIconNO deductible VAT